Zakończenie: 08-01-2015 20:30 ÷ 22:33
Śląsk, grosz, 1518
85899
| III- |
350 zł szac. 300 zł 388 wyświetleń |
7 | zakończona | |
II Rzeczpospolita 1918-1939, żołnierska odznaka pamiątkowa 10 Pułku Piechoty Łowicz
85855
jednoczęściowa, nakrętka sygnowana W. GONTARCZYK WARSZAW... | II |
740 zł szac. 400 zł 2217 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Rosja, plakieta z Wystawy w Odessie, 1910
85858
na stronie odwrotnej rosyjska państwowa próba srebra i pu... | II |
290 zł szac. 150 zł 346 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 1 marka polska, 9.12.1916
110309
Generał, seria B 6177686 | I |
210 zł szac. 125 zł 209 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, 100 złotych, 9.11.1934
85928
Ser. CB., numeracja 7529548 | I |
115 zł szac. 80 zł 227 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, trojak, 1596
111516
| III+ |
240 zł szac. 200 zł 219 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, dwuzłotówka, 1787 E.B.
111567
| III |
360 zł szac. 350 zł 296 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, 1/3 talara (dwuzłotówka), 1814 I.B.
111571
| III+ |
480 zł szac. 300 zł 410 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Prusy Książęce 1525-1657, grosz, 1596
85906
| III+ |
620 zł szac. 600 zł 421 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Rosja, rubel, 1878 СПБ НФ
111547
| III |
220 zł szac. 150 zł 326 wyświetleń |
8 | zakończona |