Rosja, medal za wojnę rosyjsko turecką 1877-1878

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 08-01-2015 22:33:00
85856
Opis: Rosja - Aleksander II 1855-1881, medal za wojnę rosyjsko turecką 1877-1878
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 26 mm, patyna
Literatura: Diakov 845.1

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 2359

1)  200 zł
2)  200 zł
3)  160 zł
4)  90 zł