Polska, żołnierska odznaka pamiątkowa KOP, wzór 1930

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 08-01-2015 22:31:30
85854
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, żołnierska odznaka pamiątkowa KOP, wzór 1930, jednoczęściowa, bita z kontrą, nakrętka sygnowana STANISŁAW REISING GRAWER WARSZAWA NIECAŁA No1
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak 49 x 34 mm, zielona sukienna podkładka
Literatura: Sawicki/Wielechowski s 391

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 2787

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  260 zł
4)  250 zł