Niemcy, medal Wystawa Rzemieślnicza w Berlinie, 1844

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 08-01-2015 22:30:00
85859
Opis: Niemcy, medal Wystawa Rzemieślnicza w Berlinie, 1844, autorstwo Lorenza, Schillinga i Loosa, Aw: Germania na tronie i napis wokoło ERINNERUNG..., Rw: Lokomotywa z wagonami na moście otoczona wieńcem z płodów rolnych i tarczami z symbolami przemysłu, wokoło napis VORWAERTS...
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miedź 44 mm, patyna
Literatura: Slg. Wurzbach 685

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 830

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  90 zł