Polska, plakieta - Józef Piłsudski, 1931

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 08-01-2015 22:28:30
111499
Opis: Polska - plakiety Mennicy Państwowej, plakieta - Józef Piłsudski, 1931, Warszawa, plakieta sygnowana J. AVMILLER, na stronie głównej znak Mennicy Państwowej
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 60 x 60 mm, brak podstawki, ślady korozji
Literatura: Strzałkowski Plakiety 5

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 502

1)  120 zł