Polska, 20 złotych, 1.07.1948
Polska, 20 złotych, 1.07.1948
Cena wylicytowana: 30 zł
97362
| Opis: |
Polska - Polska powojenna 1944-1952, 20 złotych, 1.07.1948, seria BY, numeracja 3951535 |
| Stan zachowania: |
IV, Fine |
| Dodatkowe informacje: |
kilkakrotnie złamane z niewielkimi naddarciami, banknot po gruntownej konserwacji o bardzo ładnej prezencji mimo niedużego odbarwienia kolorów |
Lucow 1269 (R2), Miłczak 137c |
Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 8 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość odsłon: 202
1) 30 zł
2) 28 zł
3) 26 zł
4) 24 zł
| min |