Polska, 2 złote, 28.02.1919
Polska, 2 złote, 28.02.1919
Cena wylicytowana: 420 zł
97351
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 2 złote, 28.02.1919, seria 79.B, numeracja 061444 |
Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: |
parokrotnie złamane, zamaskowana plamka na prawym marginesie (widoczna pod światło), po konserwacji, bardzo ładna prezencja, rzadkie |
Lucow 567 (R4), Miłczak 48b |
Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 305
1) 420 zł
2) 410 zł
3) 410 zł
4) 370 zł
5) 350 zł
min |