Polska, plakieta - Marszałek Józef Piłsudski, 1926
Zakończenie: 08-01-2015 22:29:00
82645
| Opis: | Polska - plakiety Mennicy Państwowej, plakieta - Marszałek Józef Piłsudski, 1926, plakieta sygnowana J. AVMILLER, na stronie odwrotnej mała sygnatura Mennicy Państowej |
| Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | brąz 91 x 61 mm |
| Literatura: | Strzałkowski -Plakiety 5 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 508