Watykan, medal Piusa XI - Anno Santo Roma, 1925

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 11-12-2014 22:31:00
110745
Opis: Watykan - Pius XI, medal Piusa XI - Anno Santo Roma, 1925, sygnowany Kissing (francuska firma bijąca medale) Aw: Popiersie papieża Piusa XI otoczone rzymskimi kościołami i napis PIUS XI PON.MAX / ANNO SANTO ROMA 1925, Rw: Maryja, biskupi, oraz wierni świeccy klęczący przed Chrystusem i napis PAX CHRISTI IN REGNO CHRISTI
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal 40 mm, medalik z uszkiem

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 1723

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  70 zł
4)  50 zł
5)  48 zł