dawny zabór rosyjski, bon na 3 ruble, 3.08.1914

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 11-12-2014 21:55:00
110371
Opis: dawny zabór rosyjski - Sosnowiec - Bank Handlowy w Warszawie Oddział w Sosnowicach - Towarzystwo Akcyjne Zakładów Kotlarskich i Mechanicznych ‘’W. Fitzner i K. Gamper’’, bon na 3 ruble, 3.08.1914, numeracja 21252, kwit ze stemplem i perforowanym napisem W. FITZNER & K. GAMPER SOSNOWICE
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Podczaski R-390.3a

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 242

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  65 zł
4)  55 zł