dawny zabór rosyjski, zestaw bonów: 11 fenigów, 17 fenigów, 2 grosze

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 11-12-2014 21:51:00
110359
Opis: dawny zabór rosyjski - Łódź - Kolej Elektryczna Łódzka Sp. A., zestaw bonów: 11 fenigów, 17 fenigów, 2 grosze
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: razem 3 sztuki
Literatura: Podczaski R-201.B, R-201.K, R-201.Q

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 367

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  55 zł
4)  34 zł
5)  32 zł