Polska, 5 złotych, 1936

Polska, 5 złotych, 1936

Polska, 5 złotych, 1936

Cena wylicytowana: 490 zł
Aukcja zakończyła się 30-10-2014 21:55:30
109591
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 5 złotych, 1936, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: wyśmienity egzemplarz z delikatną patyna
Literatura: Parchimowicz 118c

Cena końcowa: 490 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 261

1)  490 zł
2)  480 zł
3)  450 zł
4)  430 zł
5)  390 zł
6)  330 zł
7)  250 zł
8)  240 zł