Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 30-10-2014 21:11:30
85252
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 1 złoty, 1.10.1938, seria IŁ, numeracja 9332078
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: sklejone minimalne naddarcie, po bardzo fachowej konserwacji, piękna prezencja
Literatura: Lucow 719 (R3), Miłczak 78b

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 187

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  210 zł
4)  195 zł
5)  140 zł