Niemcy, grosz, 1662
Zakończenie: 16-10-2014 22:17:30
Niemcy, grosz, 1662
109161
| Opis: | Niemcy - Saksonia-Weimar, nowa linia - Wilhelm 1640-1662, grosz, 1662, Aw: Siedmiostrofowy napis, Rw: Dwie ręce trzymające bukiet strzał, nad strzałami korona |
| Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | pięknie zachowany, patyna |
| Literatura: | Koppe 372, Merseburger 3890 |
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 226