Polska, ort, 1654
Polska, ort, 1654
Cena wylicytowana: 520 zł
109117
| Opis: |
Polska - Jan II Kazimierz 1649-1668, ort, 1654, Poznań, z napisem POSNAN FAC, litery A - T na rewersie po bokach tarczy herbowej |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Gum.H. 1738, Tyszkiewicz 4 mk |
Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 264
1) 520 zł
2) 500 zł
3) 470 zł
4) 410 zł
5) 340 zł
| min |