Polska, ort, 1621
Polska, ort, 1621
Cena wylicytowana: 130 zł
109112
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, ort, 1621, Bydgoszcz |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Shatalin K21-149 |
Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 355
1) 130 zł
2) 125 zł
| min |