Polska, trojak, 1586
Polska, trojak, 1586
Cena wylicytowana: 290 zł
109108
| Opis: |
Polska - Stefan Batory 1576-1586, trojak, 1586, Ryga |
| Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
ładny, patyna |
Iger R.86.1 (R) - podobny ale końcówka awersu PO D L, Gerbaszewski 3 |
Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 217
1) 290 zł
2) 280 zł
| min |