Zakończenie: 09-10-2014 20:30 ÷ 22:01
Francja, Medal Rolnictwa, Handlu i Robót Publicznych, 1860
85059
sygnowany Caqué, Aw: Głowa cesarza w lewo i napis NAPOLEO... | I- |
130 zł szac. 200 zł 407 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Francja, medal króla Ludwika XV wydany w Paryżu 1756 r. dla swych doradców, Aw: Pop..
85096
medal króla Ludwika XV wydany w Paryżu 1756 r. dla swych ... | III |
220 zł szac. 200 zł 1706 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Estonia, medal nagrodowy Za Zasługi w dziedzinie rolnictwa
103042
niesygnowany, Rw: Postać kowala i napis HOOLSUSE EEST, Aw... | III+ |
180 zł szac. 250 zł 386 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Austria, medal sojuszu Austrii i Prus w I Wojnie Światowej, 1914
85100
Aw: Popiersia cesarzy skierowane ku sobie i napis KAISER ... | II- |
165 zł szac. 150 zł 480 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Austria, medal upamiętniający wizytę Franciszka I i Marii Teresy w kopalniach na Wę..
85097
medal upamiętniający wizytę Franciszka I i Marii Teresy w... | II- |
240 zł szac. 300 zł 421 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, odznaka pamiątkowa Kongres Eucharystyczny w Tarnowie, 1934
103035
zapięcie na agrafkę, na stronie odwrotnej znak wytwórcy p... | II |
65 zł szac. 60 zł 526 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, znaczek Zjazd Stowarzyszenia Kupców Polskich, 1918
105610
| II |
115 zł szac. 100 zł 429 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, 3 Maja - znaczek patriotyczny, 1916
105609
zapięcie na szpilkę | II+ |
36 zł szac. 60 zł 289 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, Medal Henryk II Pobożny, 1986
85061
seria królewska, wybity w Mennicy Warszawskiej według pro... | I- |
360 zł szac. 500 zł 1045 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal Zasłużonym na Polu Chwały LENINO 1943
85062
Aw: Krzyż Virtuti Militari, z orłem w koronie, w tle szta... | III |
180 zł szac. 100 zł 4216 wyświetleń |
6 | zakończona |