Estonia, medal nagrodowy Za Zasługi w dziedzinie rolnictwa

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 09-10-2014 21:50:30
103042
Opis: Estonia, medal nagrodowy Za Zasługi w dziedzinie rolnictwa, niesygnowany, Rw: Postać kowala i napis HOOLSUSE EEST, Aw: Żniwiarka na tle krowy i napis wokoło EESTI POLLUMMESTE SELTS TARTUS
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 46.94 g, 46 mm

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 386

1)  180 zł
2)  175 zł