Zakończenie: 09-10-2014 20:30 ÷ 22:01
Niemcy, medal satyryczny dotyczący biskupa z Naumburg, 1543
85103
Na awersie podwójna głowa: papież-diabeł i napis MALI COR... | III |
42 zł szac. 50 zł 595 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niemcy, medal na chrzest autorstwa Lorenza, Aw: Scena chrztu Chrystusa i napis w o..
85113
medal na chrzest autorstwa Lorenza, Aw: Scena chrztu Chry... | II- |
125 zł szac. 100 zł 785 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niemcy, medal autorstwa Lauera wybity w 1914 r. poświęcony feldmarszałkowi Hindenb..
85108
medal autorstwa Lauera wybity w 1914 r. poświęcony feldma... | II- |
145 zł szac. 150 zł 318 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niemcy, medal ze zwycięskiej kampanii w Prusach Wschodnich 1914-1915, Aw: Feldmars..
85114
medal ze zwycięskiej kampanii w Prusach Wschodnich 1914-1... | III |
65 zł szac. 80 zł 667 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal autorstwa J. Höhna starszego, wybity w 1654 roku z okazji 200-lecia ..
109052
medal autorstwa J. Höhna starszego, wybity w 1654 roku z ... | III |
4 100 zł szac. 3 000 zł 1809 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Niemcy, medal Za Pracę Izby Handlowej w Olsztynie, 1920
85094
Aw: Kobieta z gałązką w dłoni i napis DER ARBEIT DIE EHRE... | III+ |
185 zł szac. 50 zł 651 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Rosja, Medal ЗА ХРАБРОСТЬ (Za Dzielność) 4 stopień
85118
na stronie odwrotnej wygrawerowany numer 516161 | III+ |
240 zł szac. 200 zł 459 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal "Ogłoszenie Niepodległości Polski", 1916
85107
sygnowany W.S. Wiśniewski, Aw: Napis w czterech wierszach... | III+ |
130 zł szac. 80 zł 373 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal Zasłużonym na Polu Chwały LENINO 1943
85062
Aw: Krzyż Virtuti Militari, z orłem w koronie, w tle szta... | III |
180 zł szac. 100 zł 4128 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Niemcy, medal satyryczny - przypowieść o kruku i lisie
85119
Aw: Kruk na gałęzi i lis pod drzewem, Rw: Napis WANN DEIN... | II+ |
75 zł szac. 50 zł 398 wyświetleń |
6 | zakończona |