Zakończenie: 09-10-2014 20:30 ÷ 22:01
Polska, Medal Henryk II Pobożny, 1986
85061
seria królewska, wybity w Mennicy Warszawskiej według pro... | I- |
360 zł szac. 500 zł 1024 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, medal propagandowy "Trójprzymierza" Niemiec, Austro-Węgier i Turcji, 1915
85106
Aw: Głowy cesarzy oraz sułtana i napis SOLI DEO GLORIA, p... | II |
125 zł szac. 200 zł 533 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, medal Niemieckiego Stowarzyszenia Położnych
85102
sygnowany F. Finke, Erlin, Aw: Augusta Wiktoria w prawo i... | III+ |
125 zł szac. 150 zł 445 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, medal nagrodowy Niemieckiego Związku Kolarskiego, oddział 23 w Zgorzelcu (Deutscher Radfahrerbund, Gau 23, Görlitz), 1904
85105
Aw: Alegoria w postaci Anioła na rowerze w chmurach, w od... | II |
95 zł szac. 80 zł 305 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal antyspekulacyjny, 1918
85101
Aw: Napis PASKARZOM HYENOM LUDZKOŚCI / W CZASIE WOJNY ŚWI... | III+ |
170 zł szac. 150 zł 515 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Antoni Laubitz biskup sufragant gnieźnieński, medal autorstwa J. Wysockieg..
85060
Antoni Laubitz biskup sufragant gnieźnieński, medal autor... | III |
200 zł szac. 200 zł 679 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal POLSKA SWEMV OBROŃCY
85117
za wojnę polsko - bolszewicką, Aw: Napis otoczony wieńcem... | II- |
40 zł szac. 50 zł 319 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Austria, medal upamiętniający wizytę Franciszka I i Marii Teresy w kopalniach na Wę..
85097
medal upamiętniający wizytę Franciszka I i Marii Teresy w... | II- |
240 zł szac. 300 zł 405 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Francja, medal króla Ludwika XV wydany w Paryżu 1756 r. dla swych doradców, Aw: Pop..
85096
medal króla Ludwika XV wydany w Paryżu 1756 r. dla swych ... | III |
220 zł szac. 200 zł 1644 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Francja, Medal Rolnictwa, Handlu i Robót Publicznych, 1860
85059
sygnowany Caqué, Aw: Głowa cesarza w lewo i napis NAPOLEO... | I- |
130 zł szac. 200 zł 394 wyświetleń |
3 | zakończona |