Polska, 500 złotych, 28.02.1919
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:08:00
zakończona
Polska, 500 złotych, 28.02.1919
Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 21:08:00
Numer: |
52328
|
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - złote, 500 złotych, 28.02.1919, seria S.A., numeracja 2557561, wysokość cyfr w numeracji wyższa |
Stan zachowania: |
I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
piękne |
Literatura: |
Lucow 593 (R1), Miłczak 54b |
Aukcja
Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 181
— Oferty —
02-10-2014 18:26:43 przez: 009308
1) 160 zł
29-09-2014 00:12:09 przez: 009216
2) 155 zł
29-09-2014 11:07:17 przez: 009177
3) 150 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |