Rosja, rubel, 1921/AГ
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 22:08:30
zakończona
Rosja, rubel, 1921/AГ
Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 22:08:30
Numer: |
109031
|
Opis: |
Rosja - Rosyjska Sowiecka Federacyjna Socjalistyczna Republika (RSFSR) 1917-1922, rubel, 1921/AГ, Petersburg |
Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
|
Literatura: |
Parchimowicz 5a |
Aukcja
Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 479
— Oferty —
02-10-2014 22:08:09 przez: 009209
1) 200 zł
02-10-2014 22:08:20 przez: 009051
2) 195 zł
02-10-2014 09:43:37 przez: 009191
3) 185 zł
02-10-2014 20:19:03 przez: 009166
4) 165 zł
01-10-2014 16:58:09 przez: 009180
5) 155 zł
23-09-2014 07:37:06 przez: 009069
6) 150 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |