Rosja, rubel, 1913

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 22:05:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Rosja, rubel, 1913

Rosja, rubel, 1913

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 02-10-2014 22:05:00
Numer:
109026
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, rubel, 1913, Petersburg, 300 - lecie panowania dynastii Romanowych
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładny
Literatura: Bitkin 336, Kazakov 454

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 300

— Oferty —

02-10-2014 22:04:25 przez: 009209
1)  460 zł
02-10-2014 01:13:25 przez: 009213
2)  450 zł
02-10-2014 22:03:53 przez: 009051
3)  440 zł
24-09-2014 10:15:54 przez: 009094
4)  420 zł
01-10-2014 16:55:46 przez: 009180
5)  370 zł
24-09-2014 14:58:06 przez: 009096
6)  330 zł

« powrót do listy