Rosja, rubel, 1913
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 22:05:00
zakończona
Rosja, rubel, 1913
Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 22:05:00
Numer: |
109026
|
Opis: |
Rosja - Mikołaj II 1894-1917, rubel, 1913, Petersburg, 300 - lecie panowania dynastii Romanowych |
Stan zachowania: |
II/II+, Good Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
bardzo ładny |
Literatura: |
Bitkin 336, Kazakov 454 |
Aukcja
Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 302
— Oferty —
02-10-2014 22:04:25 przez: 009209
1) 460 zł
02-10-2014 01:13:25 przez: 009213
2) 450 zł
02-10-2014 22:03:53 przez: 009051
3) 440 zł
24-09-2014 10:15:54 przez: 009094
4) 420 zł
01-10-2014 16:55:46 przez: 009180
5) 370 zł
24-09-2014 14:58:06 przez: 009096
6) 330 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |