Rosja, rubel, 1899/ФЗ
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 22:04:30
zakończona
Rosja, rubel, 1899/ФЗ
Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 22:04:30
Numer: |
109022
|
Opis: |
Rosja - Mikołaj II 1894-1917, rubel, 1899/ФЗ, Petersburg, odmiana z popiersiem bliżej rantu |
Stan zachowania: |
III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
|
Literatura: |
Bitkin 49, Kazakov 162 |
Aukcja
Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 186
— Oferty —
02-10-2014 22:04:18 przez: 009312
1) 125 zł
02-10-2014 01:12:20 przez: 009213
2) 120 zł
02-10-2014 21:25:34 przez: 009256
3) 100 zł
02-10-2014 12:12:08 przez: 009142
4) 90 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |