Rosja, rubel, 1878/СПБ HФ

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 22:02:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Rosja, rubel, 1878/СПБ HФ

Rosja, rubel, 1878/СПБ HФ

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 02-10-2014 22:02:00
Numer:
109018
Opis: Rosja - Aleksander II 1855-1881, rubel, 1878/СПБ HФ, Petersburg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Bitkin 92

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 589

— Oferty —

02-10-2014 22:01:53 przez: 009312
1)  290 zł
02-10-2014 22:01:35 przez: 009209
2)  280 zł
02-10-2014 20:28:48 przez: 009304
3)  230 zł
02-10-2014 01:17:54 przez: 009213
4)  210 zł
25-09-2014 19:00:23 przez: 009175
5)  185 zł
24-09-2014 14:57:18 przez: 009096
6)  180 zł

« powrót do listy