Rosja, rubel, 1878/СПБ HФ
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 22:02:00
zakończona
Rosja, rubel, 1878/СПБ HФ
Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 22:02:00
Numer: |
109018
|
Opis: |
Rosja - Aleksander II 1855-1881, rubel, 1878/СПБ HФ, Petersburg |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
|
Literatura: |
Bitkin 92 |
Aukcja
Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 593
— Oferty —
02-10-2014 22:01:53 przez: 009312
1) 290 zł
02-10-2014 22:01:35 przez: 009209
2) 280 zł
02-10-2014 20:28:48 przez: 009304
3) 230 zł
02-10-2014 01:17:54 przez: 009213
4) 210 zł
25-09-2014 19:00:23 przez: 009175
5) 185 zł
24-09-2014 14:57:18 przez: 009096
6) 180 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |