Rosja, rubel, 1878/СПБ HФ
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 22:01:30
zakończona
Rosja, rubel, 1878/СПБ HФ
Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 22:01:30
Numer: |
109017
|
Opis: |
Rosja - Aleksander II 1855-1881, rubel, 1878/СПБ HФ, Petersburg |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
|
Literatura: |
Bitkin 92 |
Aukcja
Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 331
— Oferty —
02-10-2014 22:01:05 przez: 009269
1) 340 zł
02-10-2014 22:01:15 przez: 009209
2) 330 zł
02-10-2014 22:00:40 przez: 009312
3) 310 zł
02-10-2014 20:27:30 przez: 009304
4) 300 zł
02-10-2014 21:29:28 przez: 009256
5) 260 zł
25-09-2014 19:00:03 przez: 009175
6) 230 zł
24-09-2014 14:56:52 przez: 009096
7) 220 zł
23-09-2014 07:46:32 przez: 009069
8) 210 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |