Rosja, połtina, 1854/СПБ HI
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 22:01:00
zakończona
Rosja, połtina, 1854/СПБ HI
Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 22:01:00
Numer: |
109016
|
Opis: |
Rosja - Mikołaj I 1825-1855, połtina, 1854/СПБ HI, Petersburg |
Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
ładna |
Literatura: |
Bitkin 270 |
Aukcja
Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 419
— Oferty —
02-10-2014 22:00:44 przez: 009209
1) 320 zł
02-10-2014 22:00:56 przez: 009051
2) 310 zł
02-10-2014 22:00:36 przez: 009256
3) 290 zł
02-10-2014 22:00:17 przez: 009312
4) 280 zł
02-10-2014 01:18:31 przez: 009213
5) 250 zł
30-09-2014 21:50:16 przez: 009261
6) 210 zł
26-09-2014 09:37:31 przez: 009175
7) 160 zł
24-09-2014 14:56:20 przez: 009096
8) 155 zł
23-09-2014 07:44:45 przez: 009069
9) 150 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |