Rosja, rubel, 1843/СПБ АЧ
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 22:00:30
zakończona
Rosja, rubel, 1843/СПБ АЧ
Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 22:00:30
Numer: |
109015
|
Opis: |
Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1843/СПБ АЧ, Petersburg |
Stan zachowania: |
III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
|
Literatura: |
Bitkin 186 |
Aukcja
Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 447
— Oferty —
02-10-2014 21:59:54 przez: 009269
1) 410 zł
02-10-2014 22:00:28 przez: 009051
2) 400 zł
02-10-2014 09:41:52 przez: 009191
3) 380 zł
02-10-2014 21:59:44 przez: 009209
4) 380 zł
01-10-2014 19:13:41 przez: 009221
5) 350 zł
01-10-2014 20:02:47 przez: 009261
6) 340 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |