Rosja, rubel, 1818/СПБ ПС

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:58:30
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Rosja, rubel, 1818/СПБ ПС

Rosja, rubel, 1818/СПБ ПС

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 02-10-2014 21:58:30
Numer:
109010
Opis: Rosja - Aleksander I 1801-1825, rubel, 1818/СПБ ПС, Petersburg
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje:
Literatura: Bitkin 123

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 203

— Oferty —

02-10-2014 21:24:59 przez: 009204
1)  125 zł
25-09-2014 10:12:54 przez: 009142
2)  120 zł

« powrót do listy