Rosja, rubel, 1818/СПБ ПС
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:58:30
zakończona
Rosja, rubel, 1818/СПБ ПС
Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 21:58:30
Numer: |
109010
|
Opis: |
Rosja - Aleksander I 1801-1825, rubel, 1818/СПБ ПС, Petersburg |
Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: |
|
Literatura: |
Bitkin 123 |
Aukcja
Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 206
— Oferty —
02-10-2014 21:24:59 przez: 009204
1) 125 zł
25-09-2014 10:12:54 przez: 009142
2) 120 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |