Rosja, rubel, 1818/СПБ ПС
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:58:00
zakończona
Rosja, rubel, 1818/СПБ ПС
Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 21:58:00
Numer: |
109011
|
Opis: |
Rosja - Aleksander I 1801-1825, rubel, 1818/СПБ ПС, Petersburg, odmiana z dłuższym ogonem Orła |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
|
Literatura: |
Bitkin 124 |
Aukcja
Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 163
— Oferty —
02-10-2014 21:55:08 przez: 009312
1) 185 zł
23-09-2014 07:40:48 przez: 009069
2) 180 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |