Rosja, rubel, 1814/СПБ МФ
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:56:30
zakończona
Rosja, rubel, 1814/СПБ МФ
Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 21:56:30
Numer: |
109008
|
Opis: |
Rosja - Aleksander I 1801-1825, rubel, 1814/СПБ МФ, Petersburg |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
|
Literatura: |
Bitkin 109 |
Aukcja
Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 251
— Oferty —
02-10-2014 19:22:52 przez: 009312
1) 220 zł
02-10-2014 18:07:27 przez: 009201
2) 210 zł
29-09-2014 15:24:57 przez: 009142
3) 200 zł
25-09-2014 18:57:58 przez: 009175
4) 185 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |