Rosja, rubel, 1769/СПБ CA

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rosja, rubel, 1769/СПБ CA

Rosja, rubel, 1769/СПБ CA

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 02-10-2014 21:54:00
109004
Opis: Rosja - Katarzyna II 1762-1796, rubel, 1769/СПБ CA, Petersburg
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Bitkin 206

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 221

1)  180 zł