Rosja, 5 kopiejek, 1760/MM
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:53:00
zakończona
Rosja, 5 kopiejek, 1760/MM
Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 21:53:00
Numer: |
84928
|
Opis: |
Rosja - Elżbieta 1741-1761, 5 kopiejek, 1760/MM, Krasnyj Monetnyj Dwor |
Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: |
rzadkie |
Literatura: |
Bitkin 389 (R1), Brekke 127 |
Aukcja
Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 420
— Oferty —
02-10-2014 21:52:16 przez: 009269
1) 130 zł
02-10-2014 21:52:33 przez: 009256
2) 125 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |