Rosja, 5 kopiejek, 1727/КД
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:52:00
zakończona
Rosja, 5 kopiejek, 1727/КД
Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 21:52:00
Numer: |
84927
|
Opis: |
Rosja - Katarzyna I 1725-1727, 5 kopiejek, 1727/КД, Moskwa (Krasnyj Dwor) |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
|
Literatura: |
Bitkin 292, Brekke 29 |
Aukcja
Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 251
— Oferty —
02-10-2014 21:51:57 przez: 009269
1) 105 zł
01-10-2014 15:55:23 przez: 009268
2) 100 zł
24-09-2014 10:16:15 przez: 009094
3) 90 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |