Polska, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1836

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:48:30
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1836

Polska, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1836

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 02-10-2014 21:48:30
Numer:
84933
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1836, Warszawa, wariant z większymi cyframi daty
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Plage 326, Bitkin 1132

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 872

— Oferty —

02-10-2014 21:11:56 przez: 009107
1)  360 zł
02-10-2014 21:48:25 przez: 009113
2)  350 zł
02-10-2014 21:48:24 przez: 009287
3)  320 zł
02-10-2014 20:35:23 przez: 009304
4)  280 zł
02-10-2014 19:36:16 przez: 009312
5)  260 zł
02-10-2014 18:29:13 przez: 009308
6)  250 zł
25-09-2014 19:39:44 przez: 009180
7)  180 zł
01-10-2014 22:08:57 przez: 009195
8)  170 zł
24-09-2014 14:48:30 przez: 009096
9)  150 zł

« powrót do listy