Polska, talar, 1794
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:47:30
zakończona
Polska, talar, 1794
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 21:47:30
Numer: |
109029
|
Opis: |
Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, talar, 1794, Warszawa, odmiana krótsza gałązka lauru z prawej strony |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
|
Literatura: |
Berezowski (7.50 zł), Dav. 1623, Plage 373 |
Aukcja
Cena końcowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 720 zł
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Ilość odsłon: 372
— Oferty —
01-10-2014 23:01:54 przez: 009279
1) 1 000 zł
02-10-2014 21:22:44 przez: 009051
2) 980 zł
02-10-2014 20:48:55 przez: 009209
3) 820 zł
02-10-2014 17:46:34 przez: 009304
4) 780 zł
02-10-2014 16:01:19 przez: 009048
5) 740 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |