dawny zabór rosyjski, 1 rubel, 27.06.1916

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:43:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
dawny zabór rosyjski, 1 rubel, 27.06.1916

dawny zabór rosyjski, 1 rubel, 27.06.1916

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 02-10-2014 21:43:00
Numer:
108709
Opis: dawny zabór rosyjski - Łódź - Urząd Starszych Zgromadzenia Kupców i Komitet Giełdowy, 1 rubel, 27.06.1916, seria CS, numeracja 048973
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: ugięty górny prawy róg, ale pięknie zachowany
Literatura: Podczaski R-200 D.1a

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 150

— Oferty —

02-10-2014 21:42:08 przez: 009277
1)  65 zł
25-09-2014 10:00:48 przez: 009141
2)  60 zł

« powrót do listy