dawny zabór rosyjski, 1 rubel, 13.03.1915

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:41:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
dawny zabór rosyjski, 1 rubel, 13.03.1915

dawny zabór rosyjski, 1 rubel, 13.03.1915

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 02-10-2014 21:41:00
Numer:
108708
Opis: dawny zabór rosyjski - Łódź - Urząd Starszych Zgromadzenia Kupców i Komitet Giełdowy, 1 rubel, 13.03.1915, seria AT, numeracja 028437
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: złamany
Literatura: Podczaski R-200 C.2a

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 327

— Oferty —

25-09-2014 10:03:53 przez: 009141
1)  100 zł
02-10-2014 21:40:44 przez: 009277
2)  100 zł
27-09-2014 08:39:04 przez: 009199
3)  50 zł
22-09-2014 23:15:28 przez: 009062
4)  30 zł

« powrót do listy