dawny zabór rosyjski, 50 kopiejek, 13.03.1915
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:40:30
zakończona
dawny zabór rosyjski, 50 kopiejek, 13.03.1915
Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 21:40:30
Numer: |
108707
|
Opis: |
dawny zabór rosyjski - Łódź - Urząd Starszych Zgromadzenia Kupców i Komitet Giełdowy, 50 kopiejek, 13.03.1915, seria AP, numeracja 043752 |
Stan zachowania: |
I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
piękne |
Literatura: |
Podczaski R-200 C.1 |
Aukcja
Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 285
— Oferty —
25-09-2014 10:04:03 przez: 009141
1) 85 zł
01-10-2014 20:35:44 przez: 009277
2) 80 zł
27-09-2014 08:38:13 przez: 009199
3) 70 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |