Komisja Rozdziału Mąki i Chleba

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:38:30
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Komisja Rozdziału Mąki i Chleba

Komisja Rozdziału Mąki i Chleba

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 02-10-2014 21:38:30
Numer:
108728
Opis: Komisja Rozdziału Mąki i Chleba, kartka żywnosciowa na chleb dla miasta Warszawa, okres 20, ważny od 10 lipca do 23 lipca 1916 roku, okręg V, 20 talanów na chleb, 2 na mąke i 1 na cukier
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje:
Literatura: Zbiór kart żywnościowych wydanych mieszkańcom m.st. Warszawy w czasie Wielkiej Wojny Europejskiej 1914-1921, poz. 42

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 241

— Oferty —

02-10-2014 21:24:47 przez: 009255
1)  70 zł
02-10-2014 14:53:31 przez: 009295
2)  65 zł
01-10-2014 20:34:44 przez: 009277
3)  60 zł
27-09-2014 08:30:18 przez: 009199
4)  50 zł

« powrót do listy