Polska, 100 kryzysówka, 1988-1989

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:37:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, 100 kryzysówka, 1988-1989

Polska, 100 kryzysówka, 1988-1989

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 02-10-2014 21:37:00
Numer:
108706
Opis: Polska - Pseudo-banknoty, 100 kryzysówka, 1988-1989, Polska Rzeczpospolita Kryzysowa - Ludwik Waryński
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje:
Literatura: Kukla 125

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 277

— Oferty —

02-10-2014 21:35:41 przez: 009286
1)  30 zł

« powrót do listy