Polska, 1 pierdol, 1987
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:35:30
zakończona
Polska, 1 pierdol, 1987
Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 21:35:30
Numer: |
108702
|
Opis: |
Polska - Pseudo-banknoty, 1 pierdol, 1987, NKWD & SB Reserve Note, Jerzy Urban |
Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
zgięty w pionie |
Literatura: |
Kukla 119 |
Aukcja
Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 898
— Oferty —
02-10-2014 21:34:52 przez: 009286
1) 30 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |