Polska, 250 złotych, 31.08.1984
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:34:30
zakończona
Polska, 250 złotych, 31.08.1984
Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 21:34:30
Numer: |
108701
|
Opis: |
Polska - Pseudo-banknoty, 250 złotych, 31.08.1984, Niezależny Bank Polski - Józef Piłsudski, seria
D 111111918 N |
Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
|
Literatura: |
Kukla 112 |
Aukcja
Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 373
— Oferty —
02-10-2014 21:34:03 przez: 009286
1) 30 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |