Polska, 200 złotych, 16.03.1983
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:33:00
zakończona
Polska, 200 złotych, 16.03.1983
Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 21:33:00
Numer: |
108697
|
Opis: |
Polska - Pseudo-banknoty, 200 złotych, 16.03.1983, Niezależny Bank Polski - Jan Paweł II, seria S 13121981 Z |
Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
|
Literatura: |
Kukla 92 |
Aukcja
Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 79
— Oferty —
02-10-2014 21:32:45 przez: 009286
1) 32 zł
22-09-2014 22:15:15 przez: 009059
2) 30 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |