Polska, 1 miedziak, 31.08.1985

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:32:30
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, 1 miedziak, 31.08.1985

Polska, 1 miedziak, 31.08.1985

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 02-10-2014 21:32:30
Numer:
108700
Opis: Polska - Pseudo-banknoty, 1 miedziak, 31.08.1985, Niezależny Bank Polski - Masakra 31.08.1982
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje:
Literatura: Kukla 88

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 137

— Oferty —

02-10-2014 21:32:02 przez: 009286
1)  30 zł

« powrót do listy