Polska, 20 dolarów, 01.10.1979
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:32:00
zakończona
Polska, 20 dolarów, 01.10.1979
Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 21:32:00
Numer: |
84959
|
Opis: |
Polska - Bony towarowe - Bank Polska Kasa Opieki S.A., 20 dolarów, 01.10.1979, seria HH, numeracja 2605318 |
Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
piękne |
Literatura: |
Miłczak'12 B34 |
Aukcja
Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 166
— Oferty —
02-10-2014 21:21:21 przez: 009051
1) 120 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |