Polska, 1 dolar, 1.10.1979
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:31:30
zakończona
Polska, 1 dolar, 1.10.1979
Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 21:31:30
Numer: |
84879
|
Opis: |
Polska - Bony towarowe - Bank Polska Kasa Opieki S.A., 1 dolar, 1.10.1979, seria HD 5040159 |
Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
wyśmienite |
Literatura: |
Miłczak B30 |
Aukcja
Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 224
— Oferty —
02-10-2014 21:31:26 przez: 009159
1) 230 zł
02-10-2014 21:31:00 przez: 009293
2) 220 zł
02-10-2014 20:34:00 przez: 009038
3) 155 zł
02-10-2014 21:21:04 przez: 009051
4) 130 zł
28-09-2014 23:11:06 przez: 009214
5) 100 zł
22-09-2014 22:14:30 przez: 009059
6) 90 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |