Polska, 100 złotych, 01.07.1948
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:28:00
zakończona
Polska, 100 złotych, 01.07.1948
Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 21:28:00
Numer: |
84958
|
Opis: |
Polska - Polska powojenna 1944-1952, 100 złotych, 01.07.1948, seria IP, numeracja 6079718 |
Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
wyśmienite |
Literatura: |
Lucow 1296d (R0), Miłczak'12 139f |
Aukcja
Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 93
— Oferty —
02-10-2014 18:04:09 przez: 009201
1) 115 zł
23-09-2014 01:07:50 przez: 009065
2) 110 zł
26-09-2014 19:41:20 przez: 009200
3) 105 zł
24-09-2014 20:09:41 przez: 009068
4) 95 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |