Polska, 50 złotych, 01.07.1948
Banknoty z kolekcji Janusza Lucow, inne polskie oraz banknoty zastępcze, monety polskie XVIII - XIX w. i Rosja
Rozpoczęcie: 22-09-2014 18:00
Zakończenie: 02-10-2014 21:26:30
zakończona
Polska, 50 złotych, 01.07.1948
Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się
02-10-2014 21:26:30
Numer: |
84957
|
Opis: |
Polska - Polska powojenna 1944-1952, 50 złotych, 01.07.1948, seria EP, numeracja 0538510 |
Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
minimalna zagniotka w lewej górnej części banknotu, ale pięknie zachowane |
Literatura: |
Lucow 1285c (R0), Miłczak'12 138h |
Aukcja
Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 92
— Oferty —
02-10-2014 21:20:44 przez: 009211
1) 90 zł
02-10-2014 20:18:36 przez: 009320
2) 85 zł
26-09-2014 19:40:49 przez: 009200
3) 75 zł
24-09-2014 20:06:46 przez: 009068
4) 70 zł
23-09-2014 17:05:07 przez: 009078
5) 65 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |